رفتن به محتوای اصلی رفتن به جستجو

درباره ما

معرفی شرکت مهندسین مشاور جمع نما

تاریخچه

شرکت مهندسین مشاور جمع نما در آبان ماه سال ۱۳۶۷ تأسیس شده است. پایه گذاران شرکت عبارتند از آقایان علیرضا هدایتی، محمد اسماعیل امیدی و جهانگیر آقایی. نام شرکت با کنار هم گذاشتن نام مؤسسان آن ساخته شده است. این شرکت بیش از ۲۹ سال سابقه در فعالیت‌های مهندسی و تحقیقاتی دارد.

رتبه‌ها و گواهی‌نامه‌ها

رتبه ۲ در نقشه برداری زمینی

رتبه ۳ در طراحی خطوط انتقال نفت و گاز

رتبه ۵ در تأسیسات و تجهیزات

گواهی‌نامه صلاحیت پیمانکاری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی

گواهی‌نامه صلاحیت ارائه امور خدماتی، پشتیبانی، و فنی مهندسی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

همچنین شرکت جمع نما عضو انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌های خدماتی، پشتیبانی (خدمات عمومی) و فنی و مهندسی شهر تهران است.

موضوع فعالیت

موضوع فعالیت شرکت جمع نما طبق اساس‌نامه، انجام خدمات فنی و مهندسی و مشاوره‌ای در کلیه امور، تحقیقات، ساخت و اجرا، نظارت بر حسن اجرا و انجام فعالیت‌های پیمانکاری در کلیه رشته‌ها از قبیل رشته تأسیسات و تجهیزات (امور پیمانکاری مربوط به خطوط انتقال و شبکه‌های آب، فاضلاب، نفت و گاز و تجهیزات ساختمان و …)، آب، صنعت و معدن، راه و ترابری، نیرو، ارتباطات، کاوش‌های زمینی، کشاورزی، خدمات عمومی، تعمیر و نگهداری عمومی، برودتی و حرارتی، خدمات و استفاده از تسهیلات و ضمانت نامه بانکی در صورت لزوم و پس از اخذ مجوزهای لازم است.

تمرکز این شرکت در سال‌های اخیر بر نقشه‌برداری زمینی و طراحی شبکه‌های گازرسانی شهری و روستایی (شبکه‌های تغذیه و توزیع گاز)، انجام پروژه‌های نظارت کارگاهی و توسعه نرم افزارهای تخصصی بوده است. به طور کلی تا کنون موفق به انجام بیش از ۵۰ پروژه در زمینه‌های نقشه‌برداری، بازاریابی، خط سیر، طراحی و اصلاح شبکه گازرسانی شهری و روستایی به ارزش بیش از ۳۵ میلیارد ریال و ۳ پروژه نظارت کارگاهی یا عالیه به ارزش بیش از ۴۰ میلیارد ریال شده‌ایم.

مدیر عامل، هیات مدیره و سهام داران

آقای محمدرضا هدایتی مدیر عامل و رییس هیات مدیره، خانم زهره هدایتی نایب رییس و آقای بهزاد نیرومند عضو هیات مدیره شرکت است. همین سه نفر به همراه آقای سعید حدادی سهام داران اصلی شرکت را تشکیل می‌دهند.

معرفی مدیران شرکت